Face of Player// Silent hill 3 Part 1

8. března 2013 v 11:09 | Lindidudl |  FACE OF PLAYER


Dnes jsem vůbec nemohla usnout! Když jsem konečně zavřela oči…přibližně kolek čtvrté ráno, probrala mě hloupá sms(od ,,miláčka" O2)…Jsem od půl šesté na nohou! A to mám prázdniny! Sesta nebyla doma, tak jsem si zasedla k telce a spustila si Silent Hill 3.
Zavrtala jsem se do deky s růžovým joystickem a dala se do hraní. Nějakým kouzlem se mi smazal uložený obsah, tak jsem to sjela hezky od začátku!
Užitečné varování a jedem dál…Promáčkneme joystick abychom ukončily opening. Párkrát proklejeme memory kartu!...A už Heather připravena k třistaleté chůzi!
Než dokecá vše co potřebuje…dojdu si pro čaj…Tak co máme v ,,batůžku"?...
Nůž? Zbytečnost! Kovová trubka? Nezbytná součást!! Stejně mi ji vezmou!
Všude kolem se válejí…Duracell králičci?! :D


Tak okey...Necháme Duracell Duracellkama :D...

Ještě nemám mapu…Proběhnu hnusnými dveřmi, počkám si na ,,gentlemana"…Tak jsem pojmenovala jednoho z monster. Teda, jen v této oblasti…Připravím si kus potrubí a čekám, čekám, čekám… nikde nikdo! Á už je tu!
Střískám do něj, co to jen jde…Muahaha! Běžím, běžím… Nikde nic zajímavého. Zabiju pár zombie-čoklů. Párkrát se ztratím, párkrát udělám světelnou show s baterkou, …blah blah blah…Už ani nevím, kde jsem...vím jen, že jsem proběhla okolo směčky zombie-čoklů...Á jasnan!
Koleje! Horská dráha? Nevím! Uběhnu několik mil a posléze se nechám přejet vlakem…Jistě Heather! Zavři oči! Co oči nevidí, to srdce nebolí! Chápu tě!...
Čekám, čekám...už ji sraz!...
Počkáme, až se načte další level. Tohle je hrozný! O vše mě oberou! Nezbude mi nic! Já chci zpět svou tyč!! Po ¾ hodině se to uráčí načíst! Co tomu tak dlouho trvalo?!... Stihla jsem rozebrat joystick, ovladač na TV a vypít čaj… Budu potřebovat další dávku!


Proberem se, vylezem z Happy Burgeru a zamíříme k telefoní budce, nejde to nějak přeskočit?...Už jsem to viděla nejmít ...po třetí..okej...hraj... Hodíme pár vražedných pohledů na Detektiva a namyšleně si odejdeme. Konečně WCčka! Uložím si hru a procpu se okénkem ven. Taková oranžová záře! Propálilo mi to i deku! ... Běž! běž! běž!! Proboha?..proč ji tak létají nohy kolem dokola? :D...
Na chůzi v tomto díle se tak blbě zvyká! Alespoň mě! Vždy, než se natočím! Hrozný! Asi tu bude mnou!
Zalezu do dveří..chvíle napětí -_-...
Tahle část je tak moc úmorná! Obzvlášť, když nemám mapu…absolutně přestávám tušit kde jsem! Jasně…na začátku!...Udělám na chodbě světelnou show…cože? Já nemám Baterku!...Eghhrr!!...
Tche! Všechny dvěře jsou zamčený!...Hrozné! Hrozné!...Jupí! Odemčeno!...Vezmu to smykem do obchodu. Á! Ona je celá pofidérní! Zalez tam říkám!

Zbraň?...To je zas jednou výraz!!... Musím se přiznat...vypadám podobně každé ráno!....


Myslím, že pro dnešek to už stačilo...Jsem na odpadnutí! Pálí mě oči...
Dnešek bude katastrofálně zdlouhavý a lenivý!
Zahazuji joystick a pádím se věnovat něčemu…méně zářivému do mích unavených očí!

Na konec Lindidudlova otázka! Jaký máte vy vztah k sérii her Silent Hill? Máte nějaký obzvlášť oblíbený díl, postavu, film?...Tak toto je vše...Papá...Váš unavený Lindidudl! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jste také tak zažraní do série ,,Silent Hill"?

Ano
Ne
Neznám
Trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama