Diary no.01/...hraju, postupuju, zemřu, proklínám!

16. října 2012 v 22:59 | Lindidudl |  Diary
Dobrý večer přeji.
Díky mé drahé chřipce jsem dnes opět nespala. Jsem na nožkách již od 4hodin ranních. To je u mě extrém! Nevěděla jsem co budu dělat, tak jsem se s čajem a v dece usadila na křeslo, zapnula si PS2 a rozhodla se hrát Silent Hill 3…Bojím bojím!
Okey, já vím jsem děsný strašpytel! Zapnu, navolím si samozřejmě verzi easy!
Nejprve celá rozklepaná stojí a zkouší si zbraně, zkouší si ovládat heather, která jaksi nechce chodit podle mého rozkazu! Holka tvrdohlavá. Abych přebila strach při procházení terénu, zpívám si Bed of Rose sof Bon Joviho. Celkem jsem, teda na můj výkon, došla daleko. Sjedu dolů výtahem, nastane tma a zdi zkrvaví! Jdu, jdu, jdu a zjistím, že mám jen tři patrony…zaběhnu do nejbližších dveří, přitom se můj žánr hudby změnil na písničku faceless of Red! Zdrhla jsem před zrůdou, která mne naposledy zabila a můj obraz změnila na nápis GAME OVER! Seberu vše potřebné ze skladu a zjistím, že tam byla baterka! A já ji nesebrala! Vrací se dlouhou cestou zpět! A co ji nečeká? Baf! Jedna ze zrůd, před kterou jsem utekla! Bum bác! Heather plácá jako o život! První z nich mrtev! Seberu baterku a padám zpět! Počkat! CO? Já tam nechala, opět něco? FÁJN! Celá…celá…krásně naladěna! Vracím se zpět a tam stoji opět ta zrůda! Vždyť jsem ho přeci zabila! Ne, omyl! Ten první ležel na zemi! A druhý tam stál tváří v tvář. Dobře, on neměla tvář, ale stál před Heather! Byl to beznadějný boj, neměla jsem kulky, v kapse jen malí nožík, se kterým ona seká jako by si trhala květinky! Řekla jsem si, že si udělám malou 10ti minutovou pauzu, došla jsem se nadopovat prášky a jinými fuj věcmi na kašel a rýmu! Vrátila jsem se zpět! On tam stále byl! Zapnula jsem hru a udeřila ho nejméně 12tkrát! Nestačilo to, on natáhl svou dlouhou pařátu a já opět viděla ten nápis! GAME OVER! Jak rozkošné! Cítila jsem vztek! Již podruhé mne, nebo spíše Heather zabil jeden a ten samí ošklivec! Tak potupné! Ach bože za co?!

Okey, nebudu to dramatizovat. Jaký je váš názor na hry? Máš nějakou oblíbenou? Nebo naopak jsi narazi/a na nějaký propadák?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama